20 sierpnia 2011

,,ARTYSTYCZNE SPOTKAŃIA PRZYJACIÓŁ,, Zakończone

 Poplenerowy i po warsztatowy wernisaż malarsko - fotograficzny, który kończy tegoroczną edycję Artystycznych Spotkań Przyjaciół.
Spotkanie odbyło się w ,,Pałacu Ptaszynka,, w Rybokartach w piątek
o godz. 17:00 a zakończyło....... w sobotę.


Niestety na tym zdjęciu nie ma mego przyjaciela - foci  http://www.marekfoto.pl/


Papier solny - cyjanotypia, technika, którą po raz pierwszy w Gryficach mieliśmy okazję poznać w ubiegłym roku ponownie zagościła w ramach warsztatów fotograficznych w Gryfickim Domu Kultury.
     Na szczęście pogoda, która odgrywa tu znaczącą rolkę unormowała się dając szansę na kolejne błękitne odbitki tak charakterystyczne dla tej techniki. Warsztaty poprowadził "Ricardo" - Ryszard Poprawski miłośnik i zarazem ekspert tej dziedziny fotografii.


                          poniżej przykłady fotografii na papierze solnym

F.U. ,,HERBA'' KRYSTYNA ROGOWSKA

Sławno,Koszalin,Słupsk,Darłowo, Zachodniopomorskie, Poland
Proponuję pełny fotoreportaż z dnia ślubu, obejmujący przygotowania, błogosławieństwo w domu, ceremonię w kościele/USC, życzenia, zabawę podczas wesela i plener (tego samego lub innego dnia). Możliwe są też dowolne kombinacje poszczególnych części oferty. Gwarantuję miłą i fachową obsługę przed, pełen profesjonalizm podczas wykonywania zlecenia oraz zadowolenie z naszej pracy po otrzymaniu foto-albumu kontakt: tel.601-337-320

Popularne posty

Odwiedziło nas: