08 września 2012

Dorota i Patrick

Polsko Francuskie wesele a tak naprawdę Francuskie tyle że w Polsce.
  Na miejsce domu weselnego wybrano  Hotel ,,Król Plaza,,
Serdeczne podziękowania dla Ani która zaprosila nas na tą uroczystość.
Obok nas fotografowało kilku fotografów z Francji. Wiele się działo na tym weselu, wykup pana młodego z hotelu przez piękne panny, wykup panny młodej przez przystojnych kawalerów - panna młoda drogo kosztowała wykupujących. Msza celebrowana przez czterech księży ( nawet francuz). Była wiejska kapela, dziady i wiele ciekawych bram - podczas zabawy weselnej przygrywała pięcio osobowa kapela ze Słupska.
Francuski klimat przez cały wieczór, uśmiechy i radość, rzadko spotykana atmosfera w naszej kulturze.Ta lala ma 30 lat - była na ślubie mamy Doroty. Lala była oczywiście w salonie piękności i gabinecie odnowy biologicznej, dodatkowo umyto i uczesano włosy. Salon sukien ślubnych uszył specjalnie dla niej suknię.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

:)

F.U. ,,HERBA'' KRYSTYNA ROGOWSKA

Sławno,Koszalin,Słupsk,Darłowo, Zachodniopomorskie, Poland
Proponuję pełny fotoreportaż z dnia ślubu, obejmujący przygotowania, błogosławieństwo w domu, ceremonię w kościele/USC, życzenia, zabawę podczas wesela i plener (tego samego lub innego dnia). Możliwe są też dowolne kombinacje poszczególnych części oferty. Gwarantuję miłą i fachową obsługę przed, pełen profesjonalizm podczas wykonywania zlecenia oraz zadowolenie z naszej pracy po otrzymaniu foto-albumu kontakt: tel.601-337-320

Popularne posty

free counters

Odwiedziło nas: