21 kwietnia 2012

Wieczorny Plener

Mile wspominam współpracę z pewnym fotografem, dwu osobowa ekipa - dzięki temu można pozwolić sobie na autorską wersję widzenia scen.

28 marca 2012

poranny spacer

Idąc na spacer nie ma pewności czy uda nam się coś zfotografowac.
Poranki są jeszcze zimne i mroźne, tym razem idąc polną droga zobaczyłem jakieś zwierzątko w trawie na koplu gdzie pasą się zazwyczaj krowy. Podchodzę bliżej a to MIŚ, pluszowy miś.
Pewnie jakiś dziecko zapomniało lub zgubiło. Miś oszroniony w trawie.

07 marca 2012

fotografia piktorialna Arkadiusz Rogowski

                                                                                                                                          praca piktorialna Arkadiusz Rogowski
Technika Piktorialna to nie tylko fotografia analogowa,
obraz można zatrzymać, wykonać sprzętem cyfrowym a pozostałą część pracy artystycznej
opracować w ciemni cyfrowej. Ta technika nie została zarezerwowana jedynie dla analogu.

05 lutego 2012

Spotkanie wyjazdowe ,,DIGANA,,

W dniu dzisiejszym najchętniej wstał pies, za oknem -20*C jasny puszysty śnieg.
Oczywiście spacer był szybki bo pieskowi zmarzły łapki.
Zjedliśmy śniadanko, spakowałem torbę ze sprzętem i wyruszyłem do ,,Dworku Osieckiego,,.
W planie spotkanie w gronie fotografów oraz fotografia przyrody i modelek.
Jarek przygotował ,,lampki,, które doświetlały pomieszczenia i modelki.
Do sesji modelki przygotowała Agnieszka , oraz wykonała makijaż studyjny i zimowy.
Kuferek Agnieszki ważył tyle ze musiał jeżdzić na kułeczkach - naprawdę te kosmetyki tyle ważą !? Tak Agnieszka zabrała cały arsenał kolorów we wszystkich typach - piękne pastele...przypadły mi do gustu...
 

20 stycznia 2012

Odlotowy plener Ani i Adama



Wesele super, było dobrze i odlotowo. Pływaliśmy statkiem, skakalismy i tańczyliśmy.
Album wywoływał wspomnienia i emocje na twarzach oglądających.
Serdeczne podziękowania dla Mariusza który zaprosił nas na swoje ,,pole", może udostępni materiał filmowy który powstał w czasie pleneru.

06 stycznia 2012

konkurs

Witam z najlepszymi życzeniami w Nowym Roku.
Jeśli to możliwe prosiłbym o rozpropagowanie info o konkursie.
pozdrawiam Grzegorz Mielewczyk




19 grudnia 2011

tutek z PSP

Profesjonalny program do prezentacji. tutek  Jak widać zadanie nie było łatwe zwłaszcza że trzeba wykonać wiele ,,manewrów,, na warstwach. Program nie jest łatwy w obsłudze a do tego kosztowny, brak języka polskiego. Na szczęście jest wiele innych programów nie tak rozbudowanych ale równie efektownych.

F.U. ,,HERBA'' KRYSTYNA ROGOWSKA

Sławno,Koszalin,Słupsk,Darłowo, Zachodniopomorskie, Poland
Proponuję pełny fotoreportaż z dnia ślubu, obejmujący przygotowania, błogosławieństwo w domu, ceremonię w kościele/USC, życzenia, zabawę podczas wesela i plener (tego samego lub innego dnia). Możliwe są też dowolne kombinacje poszczególnych części oferty. Gwarantuję miłą i fachową obsługę przed, pełen profesjonalizm podczas wykonywania zlecenia oraz zadowolenie z naszej pracy po otrzymaniu foto-albumu kontakt: tel.601-337-320

Popularne posty

free counters

Odwiedziło nas: